Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FLAJZAR LED svietidlo WRL1
  FLAJZAR LED svietidlo WRL1
  FLAJZAR LED svietidlo WRL1
  FLAJZAR LED svietidlo WRL1
  FLAJZAR LED svietidlo WRL1

  FLAJZAR LED svietidlo WRL1

  WRL1
  70,42 €

  58.68 € bez DPH

  Svietidlo je určené nielen na bežné svietenie, ale vďaka integrovanému prijímaču môže byť automaticky rozsvietené po zábere. Do pamäte svietidla je možné uložiť až osem zariadení súčasne. Svietidlo sa rozsvieti teda nielen po zábere ryby na základe signálu vysielaného zo signalizátora záberu, ale aj alarmového signálu, vyslaného z rybárskeho alarmu ALF3. Batérie sú súčasťou balenia.

  70,42 €

  58.68 € bez DPH

  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Svietidlo je určené nielen na bežné svietenie, ale vďaka integrovanému prijímaču môže byť automaticky rozsvietené po zábere. Do pamäte svietidla je možné uložiť až osem zariadení súčasne. Svietidlo sa rozsvieti teda nielen po zábere ryby na základe signálu vysielaného zo signalizátora záberu, ale aj alarmového signálu, vyslaného z rybárskeho alarmu ALF3.

  Batérie sú súčasťou balenia.

  Kompatibilita: Q9-RGB TX, NEON TX3, CatFish TX3, e3TX, RX MULTI, ALF3, WRL-KEY

  Počet a typ baterií: 3x článek AAA (LR3)

  Dosah: 150 m

  Počet míst v paměti (maximální počet současně naučených zařízení): 8

  Počet LED: 3 bílé LED

  Všetky stojany, hrazdy, signalizátory nájdete TU

  FLAJZAR

  Vo FLAJZAR s.r.o. sa zameriavame na vývoj elektronických zariadení a prístrojov s následnou kusovou alebo sériovou výrobou. Okrem známeho radu FISHTRON určeného pre rybárov vyrábame aj zabezpečovaciu techniku a elektronické stavebnice a moduly.

  Produkty sú zárukou kvality, moderného designu, vysokej odolnosti a výdrže.

  Kvalitný a rýchly servis

  Pýšime sa vlastným vývojovým a technickým zázemím s kvalifikovanými odborníkmi. Vďaka tomu môžeme garantovať vysokú spoľahlivosť výrobkov. Je pre nás veľmi dôležité zákazníkom ponúknuť službu, nie iba obchod.

  Keďže nič nie je stopercentné, môže sa stať, že sa niektorý z našich výrobkov nebude správať tak, ako by mal. V takom prípade sme schopní zaistiť kvalitný a rýchly servis a celú situáciu tak urýchlene vyriešiť k spokojnosti zákazníka.

  Flajzar
  WRL1

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Flajzar

  Špecifické referencie

  ean13
  8594073547750

  Mohlo by vás zaujať aj

  FLAJZAR LED svietidlo WRL1

  70,42 €

  58.68 € bez DPH