Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Carp´R´Us Camo Shotz sz 1,20 g Camo Green
  Carp´R´Us Camo Shotz sz 1,20 g Camo Green

  Carp´R´Us Camo Shotz sz 1,20 g Camo Green

  CRU508103
  4,27 €

  3.56 € bez DPH

  1,20 g Camo Green - Camo Shotz sú luxusné záťažové broky od Carp´R´Us so širokým spektrom použitia. Jednoducho ich pripnite na materiál vášho nadväzca a unášajte vašu plávajúcu nástrahu alebo ich použite ako protizávažie pre lepší záber háčika.

  4,27 €

  3.56 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 5 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Camo Shotz sú luxusné záťažové broky od Carp´R´Us so širokým spektrom použitia. Jednoducho ich pripnite na materiál vášho nadväzca a unášajte vašu plávajúcu nástrahu alebo ich použite ako protizávažie pre lepší záber háčika.

  Camo Shotz sa tiež ľahko odstránia z použitého náväzca a môžu byť okamžite znovu použité! K dispozícii sú v dvoch farebných variantoch - zelenom a hnedom, aby dokonale splynuli s dnom.

  0,4 g, 0,9 g, 1,2 g a 1,6 g

  Všetku bižutériu nájdete tu

  Spoločnosť Carp'R'Us, bola založená začiatkom 90 rokov v anglickom Suffolku a prešla počas svojej existencie mnohými zmenami. Jej filozofia, pomáhať kaprárom na ceste za ich sny, však zostala nezmenená. Rovnaká myšlienka je tiež hnacím motorom celého Carp'R'Us, vďaka ktorému prináša na trh inovácie, nové produkty, učí rybárov, ako ich správne používať a pomáha im získať nezabudnuteľné zážitky pri ich používaní.

  V portfóliu značky Carp'R'Us nájdete len produkty najvyššej kvality a vysoká kvalita ide ruka v ruke so skvelými výsledkami. Jedným z najlepších dôkazov je obrovské množstvo uznávaných rybárov, ktorí majú v naše produkty absolútnu dôveru.

  Vysoko kvalitná, kaprárska bižutéria je len polovicou úspechu pri love kaprov! Carp'R'Us už niekoľko rokov spája „to najlepšie s najlepším“. A čo môže byť lepšie ako produkty, ktoré dopomohli k zisku titulu šampiónov World Carp Classic? Carp'R'Us tímy, ktoré blízko spolupracujú so značkou NIKL dosahujú na európskom, závodnom poli pravidelne skvelé výsledky. Stovky obrých kaprov a desiatky vyhraných závodov, v neobyčajnej kombinácii bižutérie Carp'R'Us a produktov NIKL hovoria za všetko!

  Carp R Us
  CRU508103
  5 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Carp R Us

  Špecifické referencie

  ean13
  8592400985206

  Mohlo by vás zaujať aj

  Carp´R´Us Camo Shotz sz 1,20 g Camo Green

  Carp´R´Us Camo Shotz sz 1,20 g Camo Green

  4,27 €

  3.56 € bez DPH