Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec
  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec
  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec
  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec
  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec
  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec

  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec

  KRR021
  6,99 €

  5.83 € bez DPH

  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec - Väčšina rybárov už počula o nadväzci s názvom Spinner, pretože sa mnohokrát objavil na poprednom mieste v mnohých našich videách a je obľúbený u mnohých našich sponzorovaných rybárov, ale ak nemáte čas si nadviazať svoj vlastný, potom hotová predviazaná verzia je pre vás dokonalým riešením. Táto verzia so Spinner háčikom je jediný náväzec dostupný vo veľkosti 5 z celého radu hotových predviazaných náväzcov. KORDA Spinner Rig - Tento vzor háčika bol navrhnutý zámerne na použitie so Spinner náväzcom. 55-stupňový uhol očka nasleduje smer kickera, čo umožňuje, aby háčik perfektne sedel pri použití so vznášajúcou sa nástrahou. Navyše dlhé a zakrivené ramienko otvára medzeru háčika, vďaka čomu ponúka ten najlepší potenciál na zaháknutie ryby.

  6,99 €

  5.83 € bez DPH

  Veľkosť :
  Množstvo:
  Na sklade 4 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec - Väčšina rybárov už počula o nadväzci s názvom Spinner, pretože sa mnohokrát objavil na poprednom mieste v mnohých našich videách a je obľúbený u mnohých našich sponzorovaných rybárov, ale ak nemáte čas si nadviazať svoj vlastný, potom hotová predviazaná verzia je pre vás dokonalým riešením. Táto verzia so Spinner háčikom je jediný náväzec dostupný vo veľkosti 5 z celého radu hotových predviazaných náväzcov. Tento vzor háčika bol navrhnutý zámerne na použitie so Spinner náväzcom. 55-stupňový uhol očka nasleduje smer kickera, čo umožňuje, aby háčik perfektne sedel pri použití so vznášajúcou sa nástrahou. Navyše dlhé a zakrivené ramienko otvára medzeru háčika, vďaka čomu ponúka ten najlepší potenciál na zaháknutie ryby.

  Tieto Spinner náväzce v celom rade sú skonštruované presne tak, ako by to urobil ktorýkoľvek z našich špičkových rybárov. Obsahujú 5,5-palcovú Boom sekciu s háčikmi Krank, Kurv Shank alebo Spinner napojenými prostredníctvom nášho Spinner obratlíka, ktorý je navyše zakrimpovaný, aby poskytol veľmi pevné spojenie. „Toto je najefektívnejší kaprový náväzec, aký som kedy vyskúšal! Nahadzujem s ním s extrémnou dôverou, pretože spĺňa všetko, čo chcete, aby váš náväzec spĺňal; má vynikajúci potenciál na zaháknutie a dokonca môžete háčik rýchlo vymeniť bez toho, aby ste museli viazať nový náväzec.“ TOM DOVE.

  Náväzec Ready Tied Spinner Rig obsahuje 5,5” Boom sekciu a teraz prichádza s tromi typmi háčikov; Krank, Kurv Shank a najnovšie verzie v stajni Korda, Spinner Hook. Všetky sú dostupné vo verziách s protihrotom alebo bez protihrotu, veľkosti 4, 5 až 6.

  KRR021 Spinner Rig 4 25lb Size 4
  KRR022 Spinner Rig 5 25lb Size 5
  KRR023 Spinner Rig 6 25lb Size 6

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril. Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu.

  Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním. Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  KRR021
  4 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060929021000

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Spinner Rig

  KORDA Spinner Rig Spinner 25lb 2ks Hotový Nadväzec

  6,99 €

  5.83 € bez DPH