Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Nožnice Razor Blades
  KORDA Nožnice Razor Blades
  KORDA Nožnice Razor Blades
  KORDA Nožnice Razor Blades
  KORDA Nožnice Razor Blades

  KORDA Nožnice Razor Blades

  KRZB
  8,99 €

  7.49 € bez DPH

  KORDA Nožnice Razor Blades - Tieto nožničky sú konštruované za pomoci najkvalitnejšej nerezovej ocele, ktorá je zakalená do výnimočnej tvrdosti.​ Opatrené špeciálnym ostrím, s ktorého pomocou budete s RazorBlades strihať všetky pletené šnúrky na báze vlákien Dyneema aj obalené šnúrky bez rozstrapkania ich koncov. Ich kompaktný tvar je veľmi príjemný na používanie a krásne zapadnú do väčšiny rybárskych kufříkou. Profesionálne nožnice, ktoré si bez problémov poradia aj s tak odolnou šnúrkou, ako je Korda Arma-Kord. KORDA Nožnice Razor Blades.

  8,99 €

  7.49 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 6 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Nožnice Razor Blades - Tieto nožničky sú konštruované za pomoci najkvalitnejšej nerezovej ocele, ktorá je zakalená do výnimočnej tvrdosti.​ Opatrené špeciálnym ostrím, s ktorého pomocou budete s RazorBlades strihať všetky pletené šnúrky na báze vlákien Dyneema aj obalené šnúrky bez rozstrapkania ich koncov. Ich kompaktný tvar je veľmi príjemný na používanie a krásne zapadnú do väčšiny rybárskych kufříkou. Profesionálne nožnice, ktoré si bez problémov poradia aj s tak odolnou šnúrkou, ako je Korda Arma-Kord.

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Blades

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  KRZB
  6 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060062112399

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Nožnice Razor Blades

  KORDA Nožnice Razor Blades

  8,99 €

  7.49 € bez DPH