Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Dark Matter Braid
  KORDA Dark Matter Braid
  KORDA Dark Matter Braid
  KORDA Dark Matter Braid
  KORDA Dark Matter Braid
  KORDA Dark Matter Braid

  KORDA Dark Matter Braid

  KDMB15
  19,49 €

  16.24 € bez DPH

  KORDA Dark Matter Braid je nová revolučná mäkká nadväzcová šnúrka od popredného anglického kaprárskeho špecialistu firmy Korda, ktorá Vám doslova vyrazý dych. Jemná a veľmi ťažká nadväzcová kaprová šnúrka, ktorá perfektne kopíruje dno a vďaka svojej špeciálnej pruhovanej kamuflážovanej farbe dokáže úplne splynúť s každým podkladom na dne. Ťažké vlákna sú husto pletené tak, aby vytvorili poddajnú ale zároveň veľmi pevnú šnúrku.  KORDA Dark Matter Braid

  Nosnosť :
  Množstvo:
  Na sklade 6 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Dark Matter Braid je nová revolučná mäkká nadväzcová šnúrka od popredného anglického kaprárskeho špecialistu firmy Korda, ktorá Vám doslova vyrazý dych. Jemná a veľmi ťažká nadväzcová kaprová šnúrka, ktorá perfektne kopíruje dno a vďaka svojej špeciálnej pruhovanej kamuflážovanej farbe dokáže úplne splynúť s každým podkladom na dne. Ťažké vlákna sú husto pletené tak, aby vytvorili poddajnú ale zároveň veľmi pevnú šnúrku. Dark Matter Braid je narhnutá tak, aby sa veľmi rýchlo potápala a dokonale kopírovala dno.  Vďaka svojej mäkkosti nájde využitie ako pri klasických, tak aj pri moderných kombinovaných náväzcoch. Ideálna voľba pre lov na prechytaných vodách, na oklamanie tých najopatrnejších trofejných kaprov. Osvedčený produkt najvyššej kvality!! Vyrobené v Anglicku! Balenie: 20m. Farebné prevedenie: matná čierno piesková kamufláž. KORDA Dark Matter Braid.

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  KDMB15
  6 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060062118087

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Dark Matter Braid

  KORDA Dark Matter Braid

  19,49 €

  16.24 € bez DPH