Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Dark Matter Balancing Závažie
  KORDA Dark Matter Balancing Závažie
  KORDA Dark Matter Balancing Závažie
  KORDA Dark Matter Balancing Závažie
  KORDA Dark Matter Balancing Závažie
  KORDA Dark Matter Balancing Závažie
  KORDA Dark Matter Balancing Závažie

  KORDA Dark Matter Balancing Závažie

  KDMW01
  9,95 €

  8.29 € bez DPH

  KORDA Dark Matter Balancing je sada nových inovatívnych vymeniteľných závaží Dark Matter Balancing Weights. Je vyvinutá špeciálne pre presné dovažovanie nástrahy na zvolenom náväzci. Ideálne použitie pre náväzce Chod, Hinge-Stiff a Spinner. Závažia sú vyrobené z volfrámu (wolfrámu) sú prvé svojho druhu na trhu. Naše závažia sú vymeniteľné a opakovane použiteľné. Vyrobené z čistého volfrámu. Dokonale vyvažujú / dovažují nástrahu na hladine. Vhodné najmä pre náväzce Chod, Hinge-Stiff a Spinner. 

  9,95 €

  8.29 € bez DPH

  Veľkosť :
  Množstvo:
  Na sklade 6 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Dark Matter Balancing je sada nových inovatívnych vymeniteľných závaží Dark Matter Balancing Weights. Je vyvinutá špeciálne pre presné dovažovanie nástrahy na zvolenom náväzci. Ideálne použitie pre náväzce Chod, Hinge-Stiff a Spinner. Závažia sú vyrobené z volfrámu (wolfrámu) sú prvé svojho druhu na trhu. Naše závažia sú vymeniteľné a opakovane použiteľné. Vyrobené z čistého volfrámu. Dokonale vyvažujú / dovažují nástrahu na hladine. Vhodné najmä pre náväzce Chod, Hinge-Stiff a Spinner. Perfektne pasujú na Korda obratlíky veľ. 11. Dokonalá alternatíva plastického olova. Dostupné v piatich gramážach (0,30 g, 0,35 g, 0,40 g, 0,45g, 0,50g). Balenie Mix 15 ks obsahuje 5 rôznych gramáží (0,30 g, 0,35 g, 0,40 g, 0,45g, 0,50g) po 3 ks. KORDA Dark Matter Balancing.

  KDMW01 Dark Matter Balancing Weights Mixed
  KDMW02 Dark Matter Balancing Weights 0.30g
  KDMW03 Dark Matter Balancing Weights 0.35g
  KDMW04 Dark Matter Balancing Weights 0.40g
  KDMW05 Dark Matter Balancing Weights 0.45g
  KDMW06 Dark Matter Balancing Weights 0.50g

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA Dark Matter Balancing

  KORDA
  KDMW01
  6 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060461126966

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Dark Matter Balancing

  KORDA Dark Matter Balancing Závažie

  9,95 €

  8.29 € bez DPH