Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX háčik Stiff Rig Straight veľkosť 7
  FOX háčik Stiff Rig Straight veľkosť 7
  FOX háčik Stiff Rig Straight veľkosť 7
  FOX háčik Stiff Rig Straight veľkosť 7

  FOX háčik Stiff Rig Straight veľkosť 7

  CHK163
  5,99 €

  4.99 € bez DPH

  Háčiky radu Arma Point Muselo sa to stať! Náš rad koncovej bižutérie Edges prešiel veľkou obmenou za posledné tri roky a rybári z celého sveta oceňujú, až na akú úroveň sme boli schopní tento rad pre koncové montáže dostať. Bola tu však jedna položka z tejto kategórie koncových montáží, ktorá neprešla obmenou a bolo to úplne logické, pretože za jej vývojom je mnoho rokov vývoja a testovania. 

  5,99 €

  4.99 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 5 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Háčiky radu Arma Point Muselo sa to stať! Náš rad koncovej bižutérie Edges prešiel veľkou obmenou za posledné tri roky. Rybári z celého sveta oceňujú, až na akú úroveň sme boli schopní tento rad pre koncové montáže dostať. Bola tu však jedna položka z tejto kategórie koncových montáží, ktorá neprešla obmenou. Bolo to úplne logické, pretože za jej vývojom je mnoho rokov vývoja a testovania. Mohli sme si uľahčiť prácu, iba vybrať z ponuky tovární nejaký vzor už známych háčikov a robiť, že prešli veľkým vývojom a testovaním. Ale to sme rozhodne nechceli! Kompletne sme vypracovali úplne nové vzory za pomoci najmodernejšieho CAD softvéru.  Dosiahli to, že každý detail pri všetkých tvaroch háčikov je presne taký, aký je potrebný na účely moderného kaprára. Každé očko, špička a ramienko u jednotlivého typu háčika bolo navrhnuté tak, aby zodpovedalo presne našim špecifikáciám. Tým sa zabezpečilo, že sa háčik bude správať ako moderný rybár potrebuje a vyžaduje. Konečným výsledkom je náš úplne nový rad háčikov Edges Arma Point. Obsahuje celkom osem vzorov, ktoré sú podľa nášho názoru, ale aj názoru našich konzultantov, najsilnejšie a najostrejšie háčiky, ktoré nájdete na trhu. Edges Stiff Rig Straight Navrhnutý tak, aby spĺňal požiadavky rybárov, ktorí vyžadujú háčiky s rovnou špičkou. Ideálne pre prezentáciu pop-up ako Chod, Hinged Stiff a Multi rig. Vhodný aj pre prezentáciu nástrah na dne s tuhým náväzcom. Ostrá rovná špička. Očko zahnuté smerom von pre použitie s mimoriadne tvrdým monofilom ako je Edges Rigidity. Nereflexný tmavý povrch. Extrémne silný kovaný materiál XC80 Vanadium. Dostupné veľkosti s protihrotom: 2, 4, 5, 6, 7 & 8. Bez protihrotu: : 6 & 8. V balení:10ks.

  Všetku bižutériu nájdete TU

  www.foxint.com

  Nie je deň, kedy by desaťtisíce rybárov na celom svete chodili na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  Vďaka značkám Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, Match, lov na hrubé, tradičné dravce a moderný lov s nástrahami, je Fox International pevne etablovaný ako jeden z popredných výrobcov náčinia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu v Spojenom kráľovstve, kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International – kovové pravítko zobrazujúce limity veľkosti určitých druhov rýb ulovených v zápasoch v Spojenom kráľovstve (keď rybári museli loviť podľa súboru pravidiel limitu veľkosti).

  FOX
  CHK163
  5 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX háčik Stiff Rig Straight veľkosť 7

  FOX háčik Stiff Rig Straight veľkosť 7

  5,99 €

  4.99 € bez DPH