Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX EDGES™ vrták Micro Drill - 1mm
  FOX EDGES™ vrták Micro Drill - 1mm
  FOX EDGES™ vrták Micro Drill - 1mm

  FOX EDGES™ vrták Micro Drill - 1mm

  CAC632
  4,99 €

  4.16 € bez DPH

  FOX EDGES™ vrták Micro Drill - 1mm - Určené na vŕtanie jemných otvorov do nástrah. Umožňuje vytvoriť v tvrdých nástrahách otvor pre ihlu. Ideálne pre tvrdé nástrahy, ako sú: orechy, sušené boilies a korkové po-up boilies. Ergonomická rukoväť, ktorá je dobre viditeľná.

  K dôležitej časti rybárskej výbavy patria aj rybárske ihly a vrtáky. Vrtáčiky sú určené predovšetkým pre prácu s tvrdými nástrahami, kam sa radí napríklad tigrí orech alebo dokonale vytvrdnutý boilies. Naopak rybárske ihly majú všestranné využitie a vďaka nim si poradíte jak s malými tak aj s tvrdými návnadami. Pomocou týchto ihiel si jednoducho a ľahko navlečiete svoju obľúbenú nástrahu a návnadu ako je boilies, partikel a alebo pelety.

  4,99 €

  4.16 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 5 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Určené na vŕtanie jemných otvorov do nástrah. Umožňuje vytvoriť v tvrdých nástrahách otvor pre ihlu. Ideálne pre tvrdé nástrahy, ako sú: orechy, sušené boilies a korkové po-up boilies. Ergonomická rukoväť, ktorá je dobre viditeľná.

  FOX EDGES™ vrták Micro Drill - 1mm

  Všetku bižutériu nájdete tu

  www.foxint.com

  Nie je deň, kedy by desaťtisíce rybárov na celom svete chodili na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  Vďaka značkám Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, Match, lov na hrubé, tradičné dravce a moderný lov s nástrahami, je Fox International pevne etablovaný ako jeden z popredných výrobcov náčinia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu v Spojenom kráľovstve, kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International – kovové pravítko zobrazujúce limity veľkosti určitých druhov rýb ulovených v zápasoch v Spojenom kráľovstve (keď rybári museli loviť podľa súboru pravidiel limitu veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne, ktorá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte, Essex. Prvým výrobkom, ktorý niesol meno „Fox“, bol v roku 1967 kovový návnada. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov. Spoločnosť pokračovala v raste v roku, keď sa presťahovala do centrály v Spojenom kráľovstve, a okrem kancelárií v Hainaulte bola nútená otvoriť obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchly posun vpred do roku 2015 a spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí po celom Spojenom kráľovstve a Európe, vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborníkov z marketingu a médií, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého vývoja produktov CAD. tím a silný tím rybárskych konzultantov v celej Európe.

  FOX
  CAC632
  5 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5055350262641

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX EDGES™ vrták Micro Drill - 1mm

  FOX EDGES™ vrták Micro Drill - 1mm

  4,99 €

  4.16 € bez DPH