Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  NASH Sak Retainer Sling
  NASH Sak Retainer Sling
  NASH Sak Retainer Sling
  NASH Sak Retainer Sling

  NASH Sak Retainer Sling

  T0090
  69,99 €

  58.33 € bez DPH

  Nash Sak Retainer Sling umožňuje rýchlejšiu výmenu vody a rýchlejšie sušenie. Plaváky po celej dĺžke saku udržujú kapra vždy na hladine viditeľným. Reflexné štítky pre jednoduchú lokalizáciu v tme po nasvietení čelovkou. Vrecko na suchý zips obsahuje kotviacu šnúru a závitové pripevnenie na vidličky. NASH Retainer Sling má kovové oká pre presné váženie úlovku. Ľahký sak pre ľahšie vynulovanie váhy. ROZMERY Retainer Sling: 100cm (d) x 46cm (h) x 41cm (š).

  69,99 €

  58.33 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Nash Sak Retainer Sling umožňuje rýchlejšiu výmenu vody a rýchlejšie sušenie. Plaváky po celej dĺžke saku udržujú kapra vždy na hladine viditeľným. NASH Sak Retainer Sling obsahuje reflexné štítky pre jednoduchú lokalizáciu v tme po nasvietení čelovkou. Vrecko na suchý zips obsahuje kotviacu šnúru a závitové pripevnenie na vidličky. NASH Sak Retainer Sling má kovové oká pre presné váženie úlovku. Ľahký sak pre ľahšie vynulovanie váhy. ROZMERY Retainer Sling: 100cm (d) x 46cm (h) x 41cm (š).

  Všetky potreby k starostlivosti o úlovok  nájdete TU

   www.nashtackle.co.uk

  Nash Tackle. Anglická rybárska, kaprárska značka, jedna z najkvalitnejších na trhu vôbec. Nájdete tu všetky produkty potrebné na chytanie kaprov a starostlivosť o ne, od háčika až po veľké bivaky pre celé rodiny. Vyniká kvalitou, spoľahlivosťou, preto sa radí k jedným najoblúbenejším značkám na našom trhu.

  Firma Nash Tackle sa tiež môže pýšiť absolútne špičkovým kŕmením a nástrahami. Na ich nástrahy bolo po celom svete ulovených množstvo veľkých kaprov a stále sa latka zdvíha. Najkvalitnejšie suroviny, esencie a tekuté potravy zaručujú úspešné rybárčenie všetkým, ktorí túto značku raz skúsia. Team ľudí, ktorý neustále pracuje na vylepšovaní nástrah pre úspešný lov.

  Oblečenie značky Nash Tacke je v kaprárskej spoločnosti považované za absolútnu špičku v obore. Nájdete tu snáď úplne všetko, od ponožiek až po čiapky. Kvalitné a zároveň elegantné oblečenie, mikiny, tepláky, bundy, v ktorých je pobyt pri vode príjemným zážitkom.

  NASH Sak Retainer Sling

  NASH
  T0090
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Nash

  Špecifické referencie

  ean13
  95079000

  Mohlo by vás zaujať aj

  NASH Sak

  NASH Sak Retainer Sling

  69,99 €

  58.33 € bez DPH