Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Varený partikel - Kukurica Naturál-10kg
  Varený partikel - Kukurica Naturál-10kg
  Varený partikel - Kukurica Naturál-10kg
  Varený partikel - Kukurica Naturál-10kg

  Varený partikel - Kukurica Naturál-10kg

  VPKU-2
  22,00 €

  18.33 € bez DPH

  BALENIE 10 kg

  Varený jednodruhový partikel, bez chem. konzervantov a nálevu - len semená !

  ! Vynikajúci pre priame vnadenie, alebo ako prísady !

  Charakteristika: Ide o 48 hodín máčané a potom 4 hodiny varené, celá zrná žltej kukurice bez čerstvej pridanej príchute, len v prírodnom - prírodný stav. Zrná sú prirodzene konzervované. Zmes má príjemnú, typickú vôňu po varenej kukurici.

  Takto upravená surovina má vysokú kŕmnu a predovšetkým vnadiacu hodnotu, ktorá závisí od varenia škrobu - rozloží sa škrobového zrna. Zrná sú potom veľmi dobre stráviteľné a vo vode rýchlo a ľahko vypúšťajú svoje prirodzené aromatické látky, ako klasické, neupravené zrno, a to vďaka narušeniu bunkových stien vysokou vysokou teplotou pri varení.

  Naša varená kukurica nie je v náleve, takže kupujete len semená a nie vodu!

  BALENIE 10 kg

  Možnosti použitia: Varená kukurica je výbornou prísadou do krmítkových zmesí, alebo method mixov. Urobí v nich hrubú štruktúru a zároveň ich spája do hutných gulí, ktoré sa vo vode dobre rozrastajú. Dá sa použiť aj na priame vnadenie, alebo do PVA, ktoré nerozpúšťa. Výborné na závody, kde je vnadenie partiklom povolené alebo pre masívne vnadenie na kapry a amury.

  Dobrý tip: Zalejte varenú kukuricu horúcou melasou, dobre pre Vás a nechajte aspoň 24 hodín odležať. Potom prebytočnú melasu zlejte, presypte niektorú z kŕmnych zmesí, opäť dobre vždy keď vznikne tuhá zmes, ktorú použite buď na kŕmne gule, alebo do kŕmidiel. Neodolateľnou kombináciou je aj zmes s vareným zeleným hráškom v pomere 1 : 1. Získate rýchlo kŕmnu dávku tých najlepších surovín, na ktoré ryby reagujú.

  Varenú kukuricu zbožňujú aj Amuri a preto ju intenzívne vyhľadávajú, a hneď ucítia jej vôňu vo vode. Dá sa použiť na priame vnadenie rakety alebo do PVA, ktoré nerozpúšťa.

  Skladovanie a spotreba: Naša varená kukurica je prirodzene konzervovaná a žiadne ďalšie chemické konzervanty. Uchovávajte ju v dobre uzavretých PVC obaloch, v tme av chlade. Po dlhšiu dobu najlepšie do 12 °C (cca 6 mesiacov). Do 20°C - krátkodobo (cca 2 - 3 mesiace). Po otvorení odoberte cca 3 - 4 týždňov - záleží na podmienkach skladovania, teplote, znečistení pri naberaní atď. (alebo zamrazte). Zabráňte priamemu slnečnému svitu na partikel.

  Spotrebujte najlepšie do konca rybárskej sezóny, inak odporúčam cca do 6 mesiacov, pri správnom skladovaní. Pre dlhodobé skladovanie, viac ako pol roka, zamraziť, potom vydrží dlhodobo neobmedzene.

  Dobrá rada: Pokiaľ vám začne v teple náhodou varená kukurica kvasiť, nevyhadzujte ju, pre ryby nie je skazená. Kvasené kŕmne suroviny priťahujú ryby ešte viac ako čerstvé. Skrmte ju však pri najbližšej príležitosti rybám.

  22,00 €

  18.33 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru
  VPKU-2
  2 Položky

  Špecifické referencie

  Varený partikel - Kukurica Naturál

  Varený partikel - Kukurica Naturál-10kg

  22,00 €

  18.33 € bez DPH