Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  STARBAITS Boilie Probiotic Red One 14mm 2,5kg
  STARBAITS Boilie Probiotic Red One 14mm 2,5kg
  STARBAITS Boilie Probiotic Red One 14mm 2,5kg

  STARBAITS Boilie Probiotic Red One 14mm 2,5kg

  36435
  36,95 €

  30.79 € bez DPH

  Red One má jednoznačne najrýchlejšiu lákaciu schopnosť zo všetkých boilies na trhu. Receptúra je postavená na ingredienciách, ktoré sa začnú okamžite uvoľňovať po dopade do vody. Jasná voľba na výpravy na pár hodín s univerzálnym použitím na všetkých vodách a vo všetkých podmienkach.

  36,95 €

  30.79 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 3 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  RED ONE (korenie a pečeň)

  Séria PROBIOTIC boilies bola pôvodne vyvinutá špeciálne pre anglický trh hlavne na krátke výpravy a rýchly závodný rybolov. Vďaka týmto vlastnostiam si však čoskoro získala enormný ohlas v celej Európe. Red One má jednoznačne najrýchlejšiu lákaciu schopnosť zo všetkých boilies na trhu. Receptúra je postavená na ingredienciách, ktoré sa začnú okamžite uvoľňovať po dopade do vody. Jasná voľba na výpravy na pár hodín s univerzálnym použitím na všetkých vodách a vo všetkých podmienkach.

  Zloženie:

  - výberový pečeňový prášok, predtrávené rybie múčky

  - zmes korenia, kvasníc a betaínu

  - atraktanty zo sladkovodných a morských kôrovcov

  Obdobie:

  - celoročný rybolov

  Selektívnosť rýb:

  - univerzálna nástraha na veľké i menšie kapry (závodný rybolov)

  Rýchlosť nástrahy:

  - super rýchla nástraha (výpravy na pár hodín)

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits. Jeho skúsenosti a odborné znalosti z oblasti chémie a výživy rýb boli neoceniteľnými pri vytváraní nových produktov a ďalšom rozvoji značky. Postupne sa značka Starbaits stala vďaka svojej výnimočnosti svojich produktov fenoménom vo Francúzsku a úspešne sa jej podarilo etablovať sa v mnohých krajinách Európy. Svoj sortiment postupne rozširovala až do takej šírky, že Starbaits značka ponúka v súčasnosti kompletný ucelený program pre lov kaprov od návnad, nástrah, cez bižutériu, vnadiace pomôcky až po kemping vrátane bivakov.

  Starbaits
  36435
  3 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Starbaits

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830364359

  Mohlo by vás zaujať aj

  STARBAITS Boilie Probiotic Red One 14mm 2,5kg

  STARBAITS Boilie Probiotic Red One 14mm 2,5kg

  36,95 €

  30.79 € bez DPH