Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Háčik Spinner
  KORDA Háčik Spinner
  KORDA Háčik Spinner
  KORDA Háčik Spinner
  KORDA Háčik Spinner
  KORDA Háčik Spinner
  KORDA Háčik Spinner
  KORDA Háčik Spinner
  KORDA Háčik Spinner
  KORDA Háčik Spinner

  KORDA Háčik Spinner

  KSPR2
  6,49 €

  5.41 € bez DPH

  KORDA háčik Spinner je náš najnovší typ háčikov navrhnutý zámerne na použitie s Spinner Rig. Uhol oka 55 stupňov umožňuje, aby háčik perfektne sedel pri použití so vznášajúcou sa návnadou. Dlhá, zakrivená stopka navyše otvára medzeru háčika, keď je namontovaný na Spinner Swivel, ktorý ponúka ten najlepší potenciál zaháknutia. V spojení so super ostrým, rovným hrotom háku tieto háčiky dvíhajú latku ešte ďalej pri použití už aj tak smrtiaceho Spinner Rig. 

  Veľkosť :
  Množstvo:
  Na sklade 6 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA háčik Spinner je náš najnovší typ háčikov navrhnutý zámerne na použitie s Spinner Rig. Uhol oka 55 stupňov umožňuje, aby háčik perfektne sedel pri použití so vznášajúcou sa návnadou. Dlhá, zakrivená stopka navyše otvára medzeru háčika, keď je namontovaný na Spinner Swivel, ktorý ponúka ten najlepší potenciál zaháknutia. V spojení so super ostrým, rovným hrotom háku tieto háčiky dvíhajú latku ešte ďalej pri použití už aj tak smrtiaceho Spinner Rig. Háčiky majú odolnú povrchovú úpravu PTFE a sú k dispozícii vo veľkostiach 2, 4, 5, 6, 7, 8, vo variantoch s a bez protihrotu. Dodávané v balení po 10 ks. KORDA Spinner.

  KSPR2 Spinner Size 2
  KSPR4 Spinner Size 4
  KSPR5 Spinner Size 5
  KSPR6 Spinner Size 6
  KSPR7 Spinner Size 7
  KSPR8 Spinner Size 8

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA Spinner

  KORDA
  KSPR2
  6 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060660639878

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Háčik Spinner

  KORDA Háčik Spinner

  6,49 €

  5.41 € bez DPH