Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  FOX kobra 26mm Rangemaster® Carbon
  FOX kobra 26mm Rangemaster® Carbon
  FOX kobra 26mm Rangemaster® Carbon

  FOX kobra 26mm Rangemaster® Carbon

  CAC629
  109,00 €

  90.83 € bez DPH

  Jednoduché plnenie vďaka otvoru nad rukoväťou, ktoré pomáha k rýchlejšiemu a presnejšiemu kŕmeniu. Znižuje bolesť ramena, ktoré sú spojené s bežnými kobrami po ukončení kŕmenia.

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 1 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  • Ľahká karbónová konštrukcia

  • Jednoduché plnenie vďaka otvoru nad rukoväťou, ktoré pomáha k rýchlejšiemu a presnejšiemu kŕmeniu

  • Znižuje bolesť ramena, ktoré sú spojené s bežnými kobrami po ukončení kŕmenia

  • Rukoväť je oválneho tvaru, aby sa zabránilo krúteniu v ruke, ktoré je nežiaduce pre presné kŕmenie • Dosiahnuteľná vzdialenosť väčšia ako 150m

  • K dispozícii: R20 (návnady s priemerom až 20mm) a R26 (návnady až do priemeru 26mm)

  • Dodávané v ochrannom puzdre

  www.foxint.com

  https://moviz.sk/bizuteria

  Neprejde deň, kedy by desaťtisíce rybárov po celom svete išli na ryby vyzbrojení rôznymi produktmi z portfólia Fox International.

  So značkami Fox, Matrix, Specialist, Predator a Fox Rage, ktoré pokrývajú disciplíny ako kapor, zápalka, hrubý, tradičný predátor a moderný lov návnad, je spoločnosť Fox International pevne etablovaná ako jeden z popredných výrobcov náradia v Európe. Spoločnosť pochádza z Essexu vo Veľkej Británii, kde Cliff Fox uviedol na trh svoj vôbec prvý rybársky produkt Fox International – kovové pravítko zobrazujúce veľkostné limity určitých druhov rýb ulovených v zápasoch Spojeného kráľovstva (keď rybári museli loviť podľa pravidiel obmedzenia veľkosti).

  Predaj produktu bol dobrý a povzbudil Cliffa, aby expandoval do ďalších produktov zo svojej malej prenajatej dielne, ktorá bola blízko predchádzajúceho ústredia spoločnosti v Hainaulte v Essexe. Prvý výrobok, ktorý niesol názov "Fox", prišiel v roku 1967, bol kovový kvapkadlo. Spoločnosť čoskoro prerástla svoju pôvodnú prenajatú dielňu, čo prinútilo Cliffa presťahovať sa do nových priestorov. Spoločnosť v priebehu roka pokračovala v raste, presťahovala sa do centrály vo Veľkej Británii a bola nútená otvoriť okrem kancelárií Hainault obrovský európsky distribučný závod v Meer na belgicko-holandskej hranici. Rýchlo vpred do roku 2015 spoločnosť Fox International teraz zamestnáva viac ako 100 ľudí rozmiestnených po celej Veľkej Británii a Európe, vrátane špecializovaného tímu predaja na cestách, tímu odborného marketingového a mediálneho personálu, špecializovaného oddelenia dizajnu vrátane pôsobivého tímu vývoja produktov CAD a silného tímu konzultantov v oblasti rybolovu v celej Európe.

  TOP svetový výrobca v rybárskej bižutérii.

  FOX
  CAC629
  1 ks

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  FOX

  Špecifické referencie

  ean13
  5055350261897

  Mohlo by vás zaujať aj

  FOX kobra 26mm Rangemaster® Carbon

  FOX kobra 26mm Rangemaster® Carbon

  109,00 €

  90.83 € bez DPH