Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  STARBAITS Boilie Concept Hot Demon 14mm 2,5kg
  STARBAITS Boilie Concept Hot Demon 14mm 2,5kg
  STARBAITS Boilie Concept Hot Demon 14mm 2,5kg

  STARBAITS Boilie Concept Hot Demon 14mm 2,5kg

  66303
  25,87 €
  36,95 €
  s DPH
  Zľava 30%

  21.55 € bez DPH

  Hot Demon je najpopulárnejšia receptúra na českých a slovenských vodách. Jedná sa o veľmi univerzálnu príchuť na veľké kapry, ktorá funguje takmer na všetkých vodách a vo všetkých podmienkach. TOP nástraha na veľké kapry v chladnej vode.

  25,87 €
  36,95 €
  s DPH
  Zľava 30%

  21.55 € bez DPH

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  HOT DEMON (zmes korenia)

  Všetky receptúry série Concept obsahujú čisto prírodné látky bez použitia chemických aróm, farbív či iných umelých ingrediencií. Sú vyvinuté najmä na lov veľkých kaprov. Hot Demon je najpopulárnejšia receptúra ??na českých a slovenských vodách. Jedná sa o veľmi univerzálnu príchuť na veľké kapry, ktorá funguje takmer na všetkých vodách a vo všetkých podmienkach. TOP nástraha na veľké kapry v chladnej vode.

  Zloženie:

  - výberové drvené korenie a mliečne deriváty

  - rybie a korenisté oleje rýchlo rozpustné v studenej vode

  - predtrávené rybie múčky

  - vitamíny a minerály podporujúce apetít

  Obdobie:

  - jeseň a zima (chladná voda), skvele funguje aj v letných mesiacoch!

  Vnadenie:

  - menej masívne kŕmenie (ideálne na bodové kŕmenie blízko nástrahy)

  Selektívnosť rýb:

  - univerzálna nástraha na veľké i menšie kapry

  Rýchlosť nástrahy:

  - univerzálna nástraha na krátke aj dlhšie výprav

  Všetko krmivo nájdete TU

  https://www.starbaits.com/

  Starbaits je jednou z portfólia značiek firmy Sensas špecializujúcou sa na lov kaprov. V 90-tych rokoch, kedy začína rozmach nových, moderných spôsobov lovu kaprov vzniká vo firme Sensas. Vtedy výhradne venujúcej sa produkcii krmív na plávanú, nová značka Starbaits.

  Značka, špecializujúca sa na produkty určené k lovu kaprov novými, inovatívnymi spôsobmi, ktoré v tom čase sa začali tešiť vysokej obľube medzi rybármi. Bohaté skúsenosti s výrobou krmív, ktoré v tom čase už v Sensase boli sa samozrejme preniesli aj do vývoja nového uceleného programu určeného pre rybárov k výrobe špeciálnych nástrah na lov kaprov. V tom čase jeden z najuznávanejších lovcov kaprov vo Francúzsku J.M.Lebreton bol angažovaný do firmy Sensas ako hlavný tvorca novej produktovej škály značky Starbaits. Jeho skúsenosti a odborné znalosti z oblasti chémie a výživy rýb boli neoceniteľnými pri vytváraní nových produktov a ďalšom rozvoji značky. Postupne sa značka Starbaits stala vďaka svojej výnimočnosti svojich produktov fenoménom vo Francúzsku a úspešne sa jej podarilo etablovať sa v mnohých krajinách Európy. Svoj sortiment postupne rozširovala až do takej šírky, že Starbaits značka ponúka v súčasnosti kompletný ucelený program pre lov kaprov od návnad, nástrah, cez bižutériu, vnadiace pomôcky až po kemping vrátane bivakov.

  Starbaits
  66303
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  Starbaits

  Špecifické referencie

  ean13
  3297830663032

  Mohlo by vás zaujať aj

  STARBAITS Boilie Concept Hot Demon 20mm 2,5kg

  STARBAITS Boilie Concept Hot Demon 14mm 2,5kg

  25,87 €
  36,95 €
  s DPH
  Zľava 30%

  21.55 € bez DPH