Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig
  KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig
  KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig

  KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig

  KCR070
  3,29 €

  2.74 € bez DPH

  KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig naozaj netreba veľa predstavovať. Je obľúbencom Dannyho Fairbrassa a Aliho Hamidiho už mnoho rokov. Objavil sa nespočetnekrát na Thinking Tackle, Masterclass a Monster Carp. Ak sa sami snažíte uviazať dokonalé náväzce, potom sú tieto hotové náväzce dokonalým riešením, pretože sú zviazané presne tak, ako by ich postavili Danny alebo Ali. Sú vybavené háčikom Kurv Shank IQ2, ktorý je vo vode takmer neviditeľný a má dostatočnú pružnosť na to, aby úhľadne sedel na dne jazera. Na druhom konci je obratlík veľkosti 8, ktorý poskytuje dostatok pohybu. Každý hotový náväzec je dodávaný so zarážkami Extenda. KORDA Hotový Náväzec možno použiť s takmer akoukoľvek veľkosťou návnady. Veľkosť 8 je viazaná na 10lb IQ2; veľkosť 6 až 12 libier; veľkosť 4 až 15 libier; a veľkosti 2 až 20 lb. V balení sa nachádza 1ks. Sú verzie s protihrotom a bez protihrotu. KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig.

  Veľkosť :
  Množstvo:
  Na objednávku
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig naozaj netreba veľa predstavovať. Je obľúbencom Dannyho Fairbrassa a Aliho Hamidiho už mnoho rokov. Objavil sa nespočetnekrát na Thinking Tackle, Masterclass a Monster Carp. Ak sa sami snažíte uviazať dokonalé náväzce, potom sú tieto hotové náväzce dokonalým riešením, pretože sú zviazané presne tak, ako by ich postavili Danny alebo Ali. Sú vybavené háčikom Kurv Shank IQ2, ktorý je vo vode takmer neviditeľný a má dostatočnú pružnosť na to, aby úhľadne sedel na dne jazera. Na druhom konci je obratlík veľkosti 8, ktorý poskytuje dostatok pohybu. Každý náväzec je dodávaný so zarážkami Extenda. KORDA Hotový Náväzec možno použiť s takmer akoukoľvek veľkosťou návnady. Veľkosť 8 je viazaná na 10lb IQ2; veľkosť 6 až 12 libier; veľkosť 4 až 15 libier; a veľkosti 2 až 20 lb. V balení sa nachádza 1ks. Sú verzie s protihrotom a bez protihrotu. KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig.

  KCR070 IQ D Rig  Size 2 Kurv 20lb
  KCR056 IQ D Rig  Size 4 Kurv 15lb
  KCR057 IQ D Rig  Size 6 Kurv 12lb
  KCR058 IQ D Rig  Size 8 Kurv 10lb

  Všetku bižutériu nájdete TU

  https://kordatackle.com/

  KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig

  Spoločnosť bola založená majiteľom Dannym Fairbrassom v roku 1992. Spočiatku vyrábala iba elektródy, ale teraz vyrába všetko od malých koncových predmetov, ako sú háčiky, až po väčšie produkty, ako je batožina. Značka Korda je zameraná na kaprársky trh. Existuje aj sesterská značka Tackle Guru, ktorá sa začala zameriavať na lov na preteky a teraz si našla obľubu u potešených a vzorových rybárov, keďže sa jej sortiment náčinia rozšíril.

  Typ rybolovu, na ktorý sa Korda Developments a Guru Tackle zameriavajú, sa môže líšiť, ale pre obe značky zostáva rovnaký cieľ. Každý z našich produktov je navrhnutý a dôkladne testovaný vo vlastnej réžii, kde máme úplnú kontrolu nad každou fázou procesu. Od prvotného nápadu až po jeho objavenie sa na pultoch obchodov s náčiním.

  Korda už mnoho rokov natáča aj rybárske filmy, ktoré sa vysielajú v televízii od roku 2006, keď na Sky vyšiel prvý seriál „Thinking Tackle“. Neskôr nasledoval „Fishing Gurus“. Nedávno sa stali hitmi „The Big Fish Off“, „Monster Carp“ a „Fishing Allstars“ s viacerými seriálmi na ITV4.

  Navštívte našu novú predajňu MOVIZ na adrese Squarebizz hala B, 841 07  Devínska Nová Ves 7465. Náš personál Vás ochotne obslúži. Tešíme sa na Vašu návštevu.

  KORDA
  KCR070
  0 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  KORDA

  Špecifické referencie

  ean13
  5060323806876

  Mohlo by vás zaujať aj

  KORDA Hotový Náväzec

  KORDA Hotový Náväzec IQ D Rig

  3,29 €

  2.74 € bez DPH