Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  Pančucha 25mm systém 7m PVA Hydrospol
  Pančucha 25mm systém 7m PVA Hydrospol

  Pančucha 25mm systém 7m PVA Hydrospol

  2181
  10,92 €

  9.10 € bez DPH

  Pančucha 25 mm systém 7m PVA Hydrospol. Pančucha 25 mm systém 7m PVA Hydrospol má uplatnenie pri rôznych situáciach pri nahadzovaní alebo množstve vnadenia. Skvelá varianta pre rybárov, ktorí používajú menšie rozmery pančúchy je teraz dostupná vo výhodnom balení.


  10,92 €

  9.10 € bez DPH

  Množstvo:
  Na sklade 5 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Pančucha 25 mm systém 7m PVA Hydrospol. Pančucha 25 mm systém 7m PVA Hydrospol má uplatnenie pri rôznych situáciach pri nahadzovaní alebo množstve vnadenia. Skvelá varianta pre rybárov, ktorí používajú menšie rozmery pančúchy je teraz dostupná vo výhodnom balení. Všetky naše pančuchy vyrábame len z kvalitných japonských vláken formou hustého micro-mesh systému pletenia. Spriadané vlákno, ktoré umožňuje pomalšie rozpúštanie pva materiálu. Naše pančuchy môžete plniť sypkými materiálmi alebo drobnými peletami. Vďaka nášmu peteniu sa vám zmes nebude prepadávať von. Silná niť a spôsob pletenia PVA pančuchy si poradí aj s prudkým a ďalekým nahadzovaním. Čas rozpustnosti závisí od teploty vody. V teplej vode sa doba rozpadu pohybuje okolo 45 sekúnd, naopak v ľadovej vode to môže byť až 8 minút.

  ” Čas určite rozhoduje ” na presné zatraktívnenie lovného miesta. 

  Náš PVA program je vhodný na celoročné použitie.

  Náhradné pančuchy v baleniach:

  Pančucha 25 mm náhrada 7m PVA Hydrospol

  Balenie obsahuje:

  25 mm priemer pančuchy o dĺžke 7M

  Vyrobené na Slovensku!

  O PVA viac….

  Pva materiál a naša PVA mesh pančucha je vyrábená z polyvinylalkoholu spriadaním alebo extrudovaním pva vlákna. Prvý na svete zakomponovali a použili do priemyselnej výroby polyvinylalkohol “PVA” chemický odborníci z Japonska. Do dnešnej doby sú tiež jediný, ktorý dokážu vytvoriť pomocou modernej priemyselnej syntézy a bezgélovej metódy PVA vlákno. Polyvinylalkohol “PVA” materiál sa používa vo vysokej miere v potravinárskom a zdravotníckom sektore. V priemyselnej výrobe sa používa v základných formách. Objavili ho v roku 1924 nemeckí chemici Hermann a Gonel. Je to netoxický materiál, ktorého jediným rozpúšťadlom je voda. V praxi to znamená, že použitie vysoko kvalitnej japonskej nite, z ktorej spletáme pva sieťku je vode a prírode nezávadná. Materiál je vysoko nasiakavý. Jeho jediným rozpúšťadlom je voda, dokáže nasať iné kvapaliny. V niektorých prípadoch môže mať pri dlhšom uskladnení za následok, zablokovanie receptorov a znehodnotenie rozpustnosti. Vrátime sa k spriadanej pva niti, ktorú pomocou našich strojov spletáme podľa vlastného vzorca do mikroúpletu, čo nám dodáva silu celkovej sieťky,roztiažnosť a znemožní alebo vysoko zredukuje trhanie a znehodnocovanie materiálu pri jeho použití. Použitie tohoto výrobku v praxi zaručuje používateľom úplne presné bodové kŕmenie a zefektívnenie svojej nástrahy. Modernizáciou a zjednodušením rybolovnej techniky a je to priamy nástupca krmítka a roznych kovových častí, ktoré vo vode korodujú a znehodnocujú životné prostredie. Dalo by sa povedať, že hlavnou výhodou polyvinylalkoholu a našich výrobkov z tohoto rozpustného termoplastického polyméru je neškodnosť k životnému prostrediu,rýchla manipulácia a skvelé výsledky pri love kaprov z jeho použitím.


  Kompletný sortiment PVA nájdete TU

  Produkty | PVA Hydrospol

  PVA Hydrospol
  2181
  5 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  PVA Hydrospol

  Špecifické referencie

  Mohlo by vás zaujať aj

  Pančucha 25mm systém 7m PVA Hydrospol

  Pančucha 25mm systém 7m PVA Hydrospol

  10,92 €

  9.10 € bez DPH