Tieto webové stránky ukladajú v súlade so zákonmi na vaše zariadenie súbory, všeobecne nazývané cookies. Používaním týchto stránok s tým vyjadrujete súhlas. Zobraziť podrobnosti.
 • Novinka
  F-BAITS Boilies Liver Pečeň 1kg 20mm
  F-BAITS Boilies Liver Pečeň 1kg 20mm

  F-BAITS Boilies Liver Pečeň 1kg 20mm

  51/LIV2
  14,00 €

  11.67 € bez DPH

  Boilies Liver – pečeňový klenot! Sme si istí, že na trhu nenájdete boilies, ktoré by obsahovalo viac pečeňového extraktu, pečeňového prášku a toho najlepšieho Liquid Liveru! Triedené rybie múčky, vybrané vtáčie zoby, čerstvé mliečne proteíny a decentná dávka čili spoločne s osvedčenou dávkou cesnaku vytvárajú nástrahu, s ktorou budete sláviť úspech na riekach aj jazerách počas celej sezóny. Ideálna pevnosť a rozpustnosť. Zaručujeme celoročnú účinnosť! F-BAITS Boilies Liver Pečeň

  Množstvo:
  Posledné kusy v sklade 2 ks
  • Bezpečný nákupBezpečný nákup
  • Rýchle dodanieRýchle dodanie
  • Výmena tovaruVýmena tovaru

  Boilies Liver – pečeňový klenot! Sme si istí, že na trhu nenájdete boilies, ktoré by obsahovalo viac pečeňového extraktu, pečeňového prášku a toho najlepšieho Liquid Liveru! Triedené rybie múčky, vybrané vtáčie zoby, čerstvé mliečne proteíny a decentná dávka čili spoločne s osvedčenou dávkou cesnaku vytvárajú nástrahu, s ktorou budete sláviť úspech na riekach aj jazerách počas celej sezóny. Ideálna pevnosť a rozpustnosť. Zaručujeme celoročnú účinnosť! 

  F-BAITS Boilies Liver

  Ponúkame v priemeroch 18mm, 20mm a 24mm a baleniach 1kg, 3kg a 5kg.

  Kompletnú ponuku nástrah a návnad nájdete TU

  F-BAITS

  Tie najlepšie domáce návnady a nástrahy na lov kaprov! Vyrobené len z čerstvých a kvalitných surovín, rokmi osvedčené receptúry a stovky skvelých úlovkov – to je F-Baits... Obľúbené boilies nielen medzi pretekármi, ale aj medzi rybármi na zväzových vodách. Malý výrobca s veľkými úspechmi. Boilies F-Baits majú na konte nie málo kapitálnych a krásnych úlovkov zo zväzových vôd, ale takisto veľa pódiových umiestnení na rôznych pretekoch. Neváhajte vyskúšať, určite budete spokojný. Naša predajňa MOVIZ, je momentálne jediným predajcom tohto výrobcu, preto neváhajte navštíviť našu predajňu, kde máme skladom kompletný sortiment výrobcu F-Baits a presvedčte sa o kvalite nástrah osobne.

   F-BAITS Boilies Liver Pečeň

  F-Baits
  51/LIV2
  2 Položky

  Tabuľka dát

  Výrobca:
  F-Baits

  Špecifické referencie

  Mohlo by vás zaujať aj

  F-BAITS Boilies Liver Pečeň 1kg 20mm

  F-BAITS Boilies Liver Pečeň 1kg 20mm

  14,00 €

  11.67 € bez DPH